Ödemeler.Net

Ziraat Bankası Kredi Kartı

Ziraat Bankası Kredi Kartı

Ziraat Bankası Kredi Kartı

Ziraat Bankası, kredi katı kullanımlarında müşterilerine birçok kolaylık sağlamaktadır. Bunlardan biri, kartların çok fonksiyonel olmasıdır. Yani kartlar, hem banka hem de kredi kartı olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu oldukça kolaydır. Hem mobil ve internet bankacılıklarından hem de şubelerden başvuru yapılabilir.

Kredi kartı özellikli banka kartları; Bankkart, Bankkart Gold ve Bankkart Platinum olarak üçe ayrılır. Her kartın kendine özgü avantajları bulunmaktadır. Bankkart ile alışverişlerde taksitlendirme ve puan kazanma imkânları vardır. Ayrıca birçok yerde Bankkart indirimleri bulunmaktadır. Nakit avansta çekilebilir. Bunların dışında kart olmadan 3D Secure yöntemi sayesinde alışveriş yapılabilir.

Bankkart Gold Kredi Kartı, Bankkart’ın tüm özelliklerini taşımaktadır. Bunun yanında 90 TL ve altı harcamalarda temassız olarak ödeme yapılabilmektedir.
Bankkart Platinum Kredi Kartı ise diğer iki kredi kartının tüm özelliklerini taşımaktadır. Ayrıca Assistance hizmetine özel ayrıcalıklar bulunmaktadır.

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu sadece çalışanlar için geçerli değildir. Öğrencilerde Bankkart Genç avantajı sayesinde kredi avantajlarından yararlanabilmektedir. Öğrencilerin bu krediye başvurabilmeleri için KYK burs ya da öğrenim kredisi alması gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.